Aesti looduslik turbašampoon

Eestis on nüüd ometi olemas šampoon, mis ei sisalda alkoholi. See paljas fakt on paljude jaoks kindlasti väheoluline, kuid üks ütlemata hea šampoon on Aesti turbašampoon ka neile, kes lihtsalt tavalist vaheldust otsivad.

Tegemist on loodusliku Eesti filtreeritud terviseturba šampooniga, mis sisaldab bioaktiivseid aineid ja mineraale, mis puhastavad ja toidavad juuksejuuri sügavuti. Šampoonis on ka argaaniaõli, mis aitab siluda katkiseid juukseotsi ja muudab juuksed tugevamaks.

Esimesel kasutuskorral on kindlasti põnevaks leiuks, kui tumedat värvi ja tihke koostisega ta on. Peale kandes aga peseb ja vahutab täietsi arvestatavalt ning juuksed saavad peale kuivamist kauni läike (tõenäoliselt argaaniaõli toimel). Lõhnab ta üsna tagasihoidlikult, täpselt nii, et sobida nii meestele kui naistele.

See šampoon tuli avalikule turule väga õigel ajal, kuna tavapäraselt kasutuses olnud 100% Pure šampoone enam Eestis mulle teadaolevalt saada ei ole. Mina olen šampooniga rohkem kui rahul ja ootan neilt kindlasti ka tootesarjale täiendusi 🙂 Kel huvi, siis šampooni on võimalik vaatama ja ostma minna Tallinna Solarise Keskuses olevasse Pillerkaare poodi ning samuti võib otsida teda erinevatest internetikaubamajadest ja ILU poodidest.

aesti

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga