Empties – Weleda, Argital, Dr. Hauschka

Kapiservale on kogunenud viimase aja tühjad pudelid. Weleda raseda hooldusõli, Dr. Hauschka siidi kehapuuder, Argitali allergiavastane kannikese näopuhastuspiim. Väike ülevaade, milliste toodetega on tegu ning kuidas nendega rahule jäin.

 

Weleda raseda hooldusõli.

Weleda hooldusõli olen kasutanud alates eelmise aasta septembrist-oktoobrist. Seega võiks öelda, et väga tihedal kasutamisel jätkub ühest 100ml klaaspudelist ca 5-6 kuuks. Nii võib öelda, et ühe raseduse korral peaks arvestama kindlasti vähemalt 2 pudeli soetamisega.

Õli koosneb peamiselt mandliõlist, jojoba õlist, nisuiduõlist, lisaks eeterlike õlide segust ja arnikaekstraktist. tema lõhn on tagasihoidlik, kuid meeldiv. Peale massaaži on tunda ka kerget soojustunnet – mis tõenäoliselt tuleb arnikast. Kuigi turul on müügil ka tavalist mandliõli, siis raseduse puhul sobis antud õli mulle ideaalselt. Peale pesu niiskele kehale kandes pehmendab ja niisutab, jätab naha pehmeks ja elastseks. Mulle tundub, et õli sobiks ka niisama väga heaks kehaõliks, mitte ainult rasedatele. Aga kel on näiteks probleeme venitusarmide tekkega või soovivad nahale mõnusat sooja ja meeldiva aroomiga niisutust. Kindlal sammul lähen minagi uue järgmise pudeli järele.

 

Dr. Hauschka siidi kehapuuder.

Siidipuuder on mul vannitoakapil olnud väga pikka aega. Ma ei mäleta täpselt, millal see soetatud sai, kuid kindlasti üle pooleteise aasta tagasi. Seda olen kasutanud õige mitmel erineval viisil – deodorandina, kuivšampoonina, näopuudrina, kehatalgina.

Kõige paremini toimib ta siiski nn teise päeva kuivšampoonina. Selles oli ta ütlemata tubli ning kuigi ma väga suur kuivšampoonide fänn ei ole, siis aegajalt oli see toode siiski asendamatu. Tal on õrn imepehme aroom, kaob kiirelt juustesse/peanahale ega jäta üldse nn tavapärast kuivšampooni värvi ega kihti juustele. Juuksed saavad juurde volüümi, hoiavad kenasti ning lõhnavad imeliselt.

Kuigi see ei ole nn must-have toode, siis mõne aja pärast kindlasti oleksin valmis selle uuesti soetama. Jätkub teda imeliselt kaua ning teeb oma töö hästi ära. Samuti meeldib tema mitmekülgsus – kui vaja asendab ka näopuudrit või deodoranti.

 

Argitali allergiavastane kannikese näopuhastuspiim.

Argitali toodetest olen seni kirjutanud oma PUHAS ILU Lemmikud 2015 postituses. Seal sai võidukoha sama sarja näoõli. Puhastuspiima olen samuti kasutanud eelmise aasta lõpust – esialgu küll mitte igapäevaselt. Seetõttu võib arvestada, et antud puhastuspiima pudelike kulub päris kiiresti, ca 1-2 kuu jooksul. Tegemist on õrna, pehme piimaga, mis koosneb jojobaõlist, kannikeseekstraktist, rohelisest savist ja piimhappest. Temas ei ole eeterlikke õlisid, mis võiksid õrna nahka ärritada.

Kuigi tegemist on õrna puhastuspiimaga, ei jäänud minul kordagi nahale meigijääke. Siiski pean mainima, et igapäevaselt puhastasin piimaga õhtuti alati kaks korda – esimesel korral pumpasin peopesale mündisuuruse piimakoguse ning ringjate liigutustega masseerisin näole – eemaldasin selle naturaalse käsna ja leige veega. Ning teistkordselt pumpasin peopesale väikesema koguse piima, taaskord ringjate liigutustega masseerisin näole ning loputasin leige veega. Peale sellist toimimist ei olnud mul kunagi näol meigijääke (Mis esialgu päris üllatas, sest tavaliselt puhastuspiimad ei toimi nn meigieemaldajatena nii hästi. Tõenäoliselt tegi roheline savi siinkohal oma tööd puhastajana).

Puhastuspiimana olin temaga küll rahul, jättis naha pärast pesu pehmeks ja mõnusaks. Kuid tema kiire lõpp oli see, mis tõenäoliselt paneb mind mõtlema, kas sama toodet veel teistkordselt soetada. Kel on aga õrn nahk, sellele kindlasti soovitan soojalt proovida. Toode tõesti ei ärrita ja jätab naha mõnusalt pehmeks.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga