JOIK jumet parandav jõhvika ja mustsõstra näomask tuhmile ja elutule nahale

Vargsi on kätte jõudnud sügis ning juba viimaseid nädalaid tervitab ta meid mõnusa sooja päikesega, mis on segatud kollaste lehtede krabina ning karge tuulega. Mulle on sügis alati väga meeldinud. Seda osalt ka seetõttu, et ma jumaldan sügisest mereranda ning merevaadet. Seal on siis nii vaikne ja nii ilus.

Tundub, et ka meie enda Eesti Joik perele on sügis justnimelt sellise erilise tunde tekitanud. Nende uued tooted – jõhvika ja mustsõstra näomask ja metsamarja seep on justnimelt sama lõhnaga nagu see kõige päikeseküllasem ja aia-andidest tulvil sügis.
Olen juba mitmeid kuid kenasti oma ilurutiini sättinud Joik õrna näokoorija ning nüüd sai näokoorija omale mõnusa seltsilise maski näol. Kolmapäevad nöokoorijale, pühapäevad maski päralt.
Mask on nii-nii ilusat külluslikku sooja tumepunakat tooni. Minul kulub seda umbes 1 suurem kuhjaga teelusikas ning samapalju vett. Kannan maski näole ning samal ajal kui valmistan ette pühapäevaseks vanniks-duššiks, jõuab mask kenasti ära kuivada. Kuid ei hakka kiskuma.
Kui maski esimest korda sooja veega maha pesin, olin meeldivalt üllatunud. Varasemalt on minul maskide mahapesemisega üsna tüütu kogemus – mask kuivab väga näol ära, hakkab kiskuma ning maha pesemiseks olen pidanud ikka väga palju näokäsnaga vaeva nägema.
Joik mask aga kuivab mõnusasti, ei kisu, ning mahapesemiseks piisab kui teed käed sooja veega märjaks ja hakkad õrnalt masseerima. Kuna maskis on minumeelest ka väikesed mõnusad terakesed, toimib ta justkui ka mõnusa kooriva massaažina. Peale maski maha pesemist on nahk pehme ja ausalt öeldes ei tee ma õhtul oma näoga rohkemat midagi. Nägu on niisutatud, kuid värske ja puhas.

Metsamarja seepi aga tasub osta kasvõi ainult lõhna tõttu. Niikui see seep meie vannituppa saabus, käisin ma pidevalt seal lihtsalt õhku nuustumas, sest kogu vannituba lõhnas lihtsalt imeliselt. 🙂

One Reply to “JOIK jumet parandav jõhvika ja mustsõstra näomask tuhmile ja elutule nahale”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga