Melvita näohooldus

Kui I.L.U ja Kaubamaja Ilumaailmasse tulid müügile Melvita tooted, hakkasid need mulle kohe silma. Melvita bränd oli mulle esialgu tundmatu ning seetõttu läksin tegin nende toodete kohta veebiavarustes eeltööd.

Melvita tooted on loodud Prantsuse mesiniku poolt, mille koostisosad on ECO sertifikaadiga ning looduslikud. Tooted saidki alguse meest inspireerudes. Tänaseks on maailmas kõige rohkem aga tuntust kogunud nende puhas argaaniaõli, Rose Extraordinary näovesi ning roosivesi.

Olin mitmeid nende tooteid käinud juba poes vaatamas ning katsumas ning nüüd õnnestus neid ka päriselt järele testida.


Rose Extraordinary näovesi

Kõige suurema üllatuse osaliseks sain justnimelt seda näovett kasutades. Sest tegemist ei ole teps mitte tavalise näoveega. Tema puhul on koostiseks geelja-tekstuuriga losjoon, mida siis kanda sõrmedega näole. Selle lõhn on nii kerge ja õrn, täpselt selline, mis mulle meeldib. Mina kasutasin seda näovett hoopiski öösel nn näokreemi/õli asemel. Selle koostises on väärtuslikku hüaluroonhapet, mis niisutab põhjalikult. Ja ka tootja ise soovitab seda toodet kasutada justkui seerumit – kandes enne kreemi näonahale aitab niiskust siduda ja viia toitained naha sisse.

Tõeline huvitav ja väärt toode!

Nõiapuuvesi
Nõiapuuvett olen ma juba aastaid kasutanud. Mulle meeldib, et tegemist on siinkohal suure, 200ml pudeliga, nii jääb ära vaev pidevalt uut 50-100ml pudelit koju tuua 🙂 Ja nagu ikka – kasutusalad on piiramatud, kasutada saab nii näonahal tavalise toonikuna, segada maski sisse, taltsutada juukseid, kui ka palaval päeval niisama nahale piserdada. Lisaks rahustab nõiapuuvesi ka nahka peale päevitust. Seega eriti hea abiline saabuval suvel.

 

Rose Milky näopuhastuspiim

See puhastusõli jäi mulle silma kõige esimesel tutvumisel Melita brändiga. Käisin ja keerutasin seda pudelit, proovisin käenahal selle tekstuuri ja lõhna. Taaskord eriti kerge ja armsa roosilõhnaga. Kuna olen juba hetkeks paadunud õlipuhastuse fänn, siis ei saanud ma poes toodet katsudes aru, kas tegemist on päris õliga või ikka puhastuspiimaga.

Kodusel kasutusel aga ilmnes, et tegemist on mõlemaga! Toodet tuleb kasutada juba eelnevalt niisutatud nahal, õli peopesadele pannes ja nahal ringjaid liigutusi tehes muutub õli piimjaks ning seda on kerge nahal masseerida ning hiljem lihtsalt sooja veega maha loputada. Tõenäoliselt väga väärt toode just neile, kel on hirm tummiseid pärisõlisid puhastuseks kasutada, aga soovib õlide häid omadusi siiski proovida.

Meigi võtab see õli nii nii kergesti lahti ja sooja veega loputades saab nägu imeliselt puhtaks, kuid ei kisu. Eriti hea on see neile, kellel just tundlikum või kuivem nahk. Mina kasutasin seda endale harjumuspäraselt 2 korda järjest (näole masseerides, loputades ja uuesti lisatörts näole masseerides ja maha loputades). Mõnikord kasutasin sellega ka näopuhastuskäsna, kuid reaalselt seda siiski tarvis pole.
Argaaniaõli

Samuti minu jaoks üks suurimaid üllatajaid! Olen väga harva vaadanud argaaniaõlide poole. Juukseholduses on see mulle teadatuntud kullaväärtusega toode, kuid esmakordselt kasutasin Melvita argaaniaõli näohoolduses. 

Kuna oli hetk, kus mu tundlik ja õrn nahk oli saanud kahjustada, ning ei osanudki eaialgu temaga midagi peale hakata. Siis aga katsetasin argaaniaõli õhtuse näohooldusōlina – õhtuse puhastuse ja toniseerimise järel kandsin niiskele nahale argaaniaõli ning läksin mõnusasti magama. Paar õhtut ja juba märkasin, et varasemalt punetanud, tundlik ja probleemne nahk oli palju paremas konditsioonis. Nahatoon oli  ühtlasem, ebapuhtused tasanesid, ja nahk hakkas särama. Tõesti kuldaväärt eliksiir. Minul õnnestus katsetada pisikest proovipakki, kuid see on tõesti väärt suure pudeli soetamist! 

Melvita argaaniaõli tundus mulle kuidagi kergema ja õhema tekstuuriga, kui teised argaaniaõlid, mida varasemalt olen proovinud. Samuti oli tema lõhn äärmiselt mahe. Niiet taaskord sain iseendale kinnitust, et tootel ja tootel võib olla suur erinevus. Ning tasub mitte eelarvamustes kinni olla ja avatult katsetada ka teisi brände 🙂 

Kel Melvita toodete vastu huvi, siis oma silmaga saate järgi neid vaadata ja katsuda I.L.U ja Kaubamaja poodides.
 

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga