O’right – kõige rohelisemad šampoonid

Nädal tagasi toimus Tallinnas Taimetoidumess. Sai maitsta ja kaasa osta imelisi vegan sööke-jooke, proovida vegan riideid ja jalanõusid ning loomulikult katsetada ja koju kaasa osta vegan kosmeetikat.

Tänu oma noorima lapse allergiatele, olen justkui sunnitud vegan toodete poole vaatama, kuid mõneti olen isegi rõõmus, et olen avastanud palju uusi tooteid ja taimseid alternatiive. Kuna kosmeetika osas kasutan vaid puhtaid tooteid juba üle 5 aasta, siis messil olevad kosmeetika tootjad olid mulle enamasti kõik teada-tuntud ja armsaks saanud nii kodumaised, kui kaugemalt pakkujad.

Siiski leidus aga üks täiesti uus kosmeetikabränd, millest ma varasemalt kuulnud ei ole – O’right.  

Tegemist on juustehooldusvahenditega, mis väidetavalt on ühed kõige rohelisemad üle maailma.

Taiwani pärituolu juustehoolduses kasutatakse rohelisi koostisosasid ning ühe erilisema nüansina võiks välja tuua nende pakendid – need on lausa nii rohelised, et mõne šampoonipudeli võib pärast kasutamist torgata otsapidi mulla sisse ning pudeli lagunedes kasvab selle allosas olevatest seemnetest armas kohvipuu asemele 🙂 Vot see on alles roheline revolutsioon, või mis?

O’right toodete Eesti esindaja oli kohal ka Taimetoidumessil. Kuna meie peres on juba pikemat aega kasutusel terve pere hoolduseks lastešampoonid, siis suundusin otsekohe ka seal leti ääres just seda toodet uudistama. Suured tänud neile, kuna koju kõndisimegi just selle mõnusalt suure 400ml Võilille šampooniga, mis on mõeldud lastele või lihtsalt õrnale nahale.

Oleme nüüdseks seda šampooni kasutanud juba nädala jagu. Ja pean ütlema, et tegemist on esimese naturaalse šampooniga, millega pestes oli mul koheselt tunne, et ma olen juuksuritoolis. Tegemist oli õrna maheda lõhnalise, kuid just täpselt salongiliku nüansiga šampooniga. Vahutab ta väga kenasti, pea peseb imeliselt puhtaks. Ning kui tavaliselt looduslikud šampoonid kipuvad olema kas liiga rasvased või just liiga takuseks jätvad, siis see šampoon libises siidiselt juustes ja peale pesu jättis mõnusalt pehmeks. Mina ei kasuta peale pesu hetkel ka palsamit (märkusena: Mul on oma loomulikku tooni pikad juuksed, ei ole keemiliselt töödeldud ega värvitud). Ja siiski jäid mu juuksed pehmed ka peale kuivamist.

Kuna toote lõhn on neutraalne, sobib see ka väga hästi mu abikaasale ja ka lapsele. Tegemist on pigem nn “puhta” lõhnaga, ei oskagi seda kuidagi teismoodi iseloomustada, mõnus ja värske.

Kuna O’right tooted sobivad ka salongidesse, siis loodan, et mul õnnestub varsti minna ka mõnda juuksurisalongi nii, et ma tean, et ta kasutab puhtaid ja väga häid šampoone ja hooldusvahendeid.

Antud tooteid hetkel veel minu teada poodides saadaval ei ole, kuid neil on oma esinduskauplus Tallinnas Tina tn 9. Soovitan kindlasti huvitatutel nendega kontakteeruda näiteks nende Facebooki lehel. Loodame, et peagi saab neid soetada ka veebist või mõnest poest, püüan silma peal hoida ning ka oma Facebooki lehel infot jagada.

NB: Tootepakendid, mida saab mulda kasvama panna on kohvi ja akaatsia sarjast. Küsige kindlasti enne toote ostmist ka esindajalt 🙂  

imag2998

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga