Weleda 2/1 puhastuspiim ja Iirise niisutuskreem

Weleda toodetega on mul alati olnud oma suhe. Nad on mulle tohutult meeldinud. Nad lõhnavad suurepäraselt, nende pakendid on nii armsad ja mugavad. Kuid mulle on kuhugi kuklasagarasse jäänud meelde, et alkoholi sisaldavad tooted ei pruugi õrnale näonahale hästi sobida.

Olen siiski ka varem Weleda Iirise sarja kasutanud ja sellest on jäänud hea mälestus. Nii saigi otsustavaks see, et andsin neile siiski uue võimaluse ja ei pööranud tähelepanu nende alkoholisisaldusele. Näohooldusvahendid vahetasin seekord välja Weleda Iirise niisutuskreemi ja 2-1 näopuhastuspiima vastu.

Tegin ka veidikene taustauuringut ning arvan, et minu alkoholikartus oli ülepingutatud. Muidugi on alkoholita näohooldus õrn, kuid Weleda looduskosmeetika tooted teebki eriliseks see, et nende tinktuurid ja looduslikud tõmmised aitavad kreemidel ja vahenditel teha oma töö. Ning tinktuure ja tõmmiseid saadakse ainult alkoholi abiga.

Mind aitas ka teadmine, et Weleda toodab Homoöpaatilisi ravimeid. Mida Eestis muidugi ei müüda. Aga Saksamaal on Weledal üle poole toodangust justnimelt mõeldud Homoöpaatiliste toimeainetega ravimisele ja tervisetoodetele.

2-1 näopuhastuspiim/toonik
Minu jaoks oli esialgu veider kasutada toodet, mis lubab olla nii näopuhastuspiim kui ka toonik. Kuid ma harjusin temaga juba esimesel õhtul. Niiskele vatipadjale veidi toodet ning niiske nägu sellega üle käia. Kui sul ei ole väga tugevat meiki, piisab 2 vatipadjast ja vähesest tootest ning nägu jääb värske ja puhas. Peale vatipadjaga puhastamist tuleb nägu veel jaheda veega üle uhada ja ongi valmis. Peale seda protseduuri ei ole vaja toonikut, kuna toode ise juba toniseerib.

Valisin omale niisutuskreemi just seetõttu, et tegemist on hea kerge niisutuskreemiga, mis kiirelt nahka imendub. Kasutan seda nii päeva kui ka öökreemina.

Selle lõhn on imeline. Samuti märkasin juba paari kasutusnädala pärast, et nahk on oluliselt pehmem ja ühtlasema jumega. See toode jääb minu ilurutiini tõenäoliselt väga pikaks ajaks.

Juurde soovin Weleda toodetest soetada veel Iirise niisutusmaski ning õlidest kas Mandli sarjast mandliõli või Roosi sarjast nende roosiõlikapslid. Tutvu Weleda toodetega SIIN.

2015-02-15 10.54.41

One Reply to “Weleda 2/1 puhastuspiim ja Iirise niisutuskreem”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga