Weleda saialille šampoon/duššikreem

Kuna minu Eesti Head Asjad kastetused juuksepesu ja hooldusvahenditega ei läinud kõige paremini, siis tuli mul teha uus otsus, kuidas juuksed jälle paremasse vormi saada.

Kaalusin pingsalt mitme erineva šampooni-palsami vahel. Nimelt soovisin proovida Organix’i tooteid, mida leiab Tallinna Kaubamajast. Samas jäi mind kummitama ka Weleda beebidele mõeldud šampoon/duššikreem. Ja kõigele lisaks ka veel Organic Care Systems sari, mida tahtsin katsetada.

Lõppude lõpuks jõudsin endaga kompromissile ning ikkagi valisin seekord Weleda beebišampooni. See tundus minu valikutest kõige sõbralikum, puhtam ja armsam. Ning olgem ausam – kaks ühes toode, mida saaks kasutada terve pere, alates noorimast.

Weleda beebišampooni kohta on mul ainult häid sõnu. Toode ise on 200ml mugavas tuubis, toode on pigem kreemjas – naturaalset valget/beeži värvi. Lõhn on õigenatukene magus, natukene saialillene. Mulle meeldis. Esimese korral juustesse kandes tundus et seda on pähe jaotada võimatu – et jääb täpselt vaid seda kohta pesema, kuhu see esimese korraga juustesse kinni jääb. Kuid siiski pesema hakates oli väga mõnus.

Esimese korraga toode ei vahuta üldse. Kui pesed, loputad, ja pesed veel, siis toode vahutab ka, kuid mitte üliväga. Teise pesukorraga kandus ka toode juustel paremini. Ning peale pesu olid juusked vägaväga puhtad.

Kui on väga kahjustatud juuksed (nagu mul) siis nõuab ta kindlasti peale pesu palsamit, mida kahjuks selles saialille sarjas aga ei ole. Kuna juuksed jäävad kriuksuvpuhtad ning kammida neid ilma palsamita ei ole kindlasti mõtet. Enne kaotad pool pead juukseid, kui kammitud saad 🙂

Aga kui leiad mõne hea palsami juurde, siis juuste pesemiseks on tegemist väga hea tootega. Juuksed saavad ülipuhtaks, nagu oleks tegemist sügavpuhastava šampooniga. Samas tead, et tegu on just õrna ja loodusliku variandiga, mis ei kuivata ega kahjusta juust.

Kas olete varem ise kasutanud šampoone, kreeme või teisi tooteid, mis tegelikult on mõeldud lastele ja beebidele?

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga