Weleda toitev šampoon hirsiga

Kaubamaja ökonurka on saabunud jälle uusi tooteid. Seekord Weleda šampoone. Tootevalikus on kuivadele juustele kaerašampoon, -palsam ja -ravimask, normaalsetele juustele hirsišampoon ning rasustele juustele nisuiduõliga šampoon.

Mulle meeldis kõige enam normaalsetele juustele mõeldud šampooni lõhn, see tuli ka minuga kaasa. Kuna olen varasemalt kasutandu Weleda beebišampooni ja olen sellesse väga kiindunud, siis mõtlesin, et ehk on ka teised Weleda juuksetooted sarnased. Aga minu valitud toode siiski ei olnud.

Tegemist on geelja tekstuuriga šampooniga, mis siiski väga ei vahuta. Ning peanahale on teda raske ka hajutada. Peale peapesu kasutasin nagu tavapäraselt Dr. Hauschka juuksepalsamit.

Juba peale pesu oli tunne, et juuksed ei ole väga puhtaks saanud. Kuigi pesin isegi samal pesukorral pead 2 korda. Peale pesu oli tegemist, et juukseid korda seada ja kammida. Ning hommikul ärkasin poolõliste juustega.

Mulle tundus, et ma ei suutnud korralikult seda šampooni tervele peanahale jaotada – kuna hommikul oli tunne, et justkui eestpoolt olid juuksed puhtad, aga kogu kuklapool selline poolõline. Kuigi püüdsin väga hoolega ka just kuklast pead pesta.

Andsin talle 2-el järjestikusel korral veel võimaluse, kuid seis jäi alati samaks. Kui olin veel ühel õhtul teinud omale kookosõlimaski, siis sellele järgnes tragöödia, kus pea jäigi peale kuivamist täiesti õliseks ning hommikut alustasin uue peapesuga 🙂

Kokkuvõtteks võin öelda, et minule antud šampoon üldse ei sobinud. Võimalik, et valisin oma juuksetüübile täiesti vale toote.

Pöördusin aga tagasi oma viimase aja lemmiku poole – sama tootja Weleda, saialille beebišampooni juurde. See peseb suurepäraselt ja teeb minu juustega imesid.

Kas olete juba uusi Weleda šampoone katsetanud ning kuidas teile sobisid?

4 Replies to “Weleda toitev šampoon hirsiga”

  1. Mul on sama šampoon ja olen ülirahul 🙂 Peseb Joik õlimaski ilusti juustest välja. Kuigi jah, mitte ühe korraga, aga teisel pesukorral vahutab korralikult. Kasutan seda koos Aubrey palsamiga ja juuksed pole ammu nii mõnusad olnud.

    sikindi.blogspot.com

  2. Minul on ka see šampoon ja see tõesti ei sobi pärast kookosõli kasutamist. Olen üsna vähe looduslikke šampoone kasutanud. Esimene neist, Sante, ei sobinud kohe üldse, sest pea hakkas kohutavalt sügelema ja kõõm tuli pähe. See võttis tükiks ajaks looodusšampoonide katsetamise õhina ära. Siis aga proovisin tuttavate juures Weleda rosmariini šampooni ja see sobis suurepäraselt, kasutasin mitu tuubi tühjaks. Kuni nad kahjuks selle tootmise lõpetasid :(. Hirsi šampoon nii hea ei ole, aga kui eelnebalt õlimaski ei tee, ajab asja ära. Nüüd kavatsen proovida näiteks kaera šampooni. Palsamina olen kasutanud sante brilliant care, mis on täitsa hea. P.s. tore blogi 🙂

    1. Nii tore, et oma tagasisidest kirjutasid, Liina! Minule on siiamaani oivaliselt sobinud Weleda beebišampoon/dušikreem. Seda olen ikka mitu head tuubi kasutanud. Kunagi ammu proovisin ka rosmariinišampooni – se eoli ka hea, aga minuteada sisaldus selles SLSi. Võin ka muidugi eksida, sellest on omajagu aastaid möödas 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga